top of page

O nás

Společnost VIMIXA, a.s. ,se sídlem v Telnici u Brna, byla založena v roce 2000 jako výrobce Asijských předvařených nudlí s rychlou přípravou. 

Více jak 20 let zkušenosti na evropském trhu s dlouholetou historii výroby nudlí. 

Do podvědomí českého a evropského spotřebitele vstoupily asijské nudle nejprve jako specialita v čínských restauracích a bistrech. Nyní má již každý zákazník možnost si naše VIMIXA™ nudle zakoupit v běžné obchodní síti a připravit si tak tuto pochoutku přímo doma.

Naše produkty můžete najít v maloobchodních a velkoobchodních potravinářských sítích jako je Makro, Tesco, COOP, ALBERT, Globus, JIP, Lidl a Rohlik.cz atd.

Hlavním cílem společnosti je plynule navázat a reagovat na poptávku českého a evropského spotřebitele po sortimentu atraktivních a zdravých druhů potravin rychlé přípravy. Vzhledem k použitým surovinám patří náš výrobek mezi zdravé a kvalitní přílohy.

Společnost VIMIXA, a. s. využívá k výrobě technické zázemí a tradiční technologické zkušenosti z Asie. Suroviny na výrobu pocházejí výhradně z České republiky. Výrobní technologie plně odpovídá evropským normám. Vlastní technologický proces byl zdokonalen natolik, že se naše těstoviny staly zcela originální těstovinovou komoditou na českém a evropském trhu, přičemž základní, charakteristické rysy asijských nudlí byly zachovány.

Skutečnou přidanou hodnotu moderního podniku tvoří lidé. Ve firmě VIMIXA, a. s. pracují všichni na dosažení stejného cíle, kterým je stoprocentní spokojenost zákazníka. Naše přání je vybudovat s vámi dlouhodobý obchodní vztah, založený na důvěře a vzájemném respektu.

Prostřednictvím našich loajálních a kvalitních zaměstnanců, při udržování otevřenosti, kvality a fair play, vyrábíme nudle pro celý svět. MY JSME VIMIXA.

Kontakt

VIMIXA a.s.
K nádraží 252
664 59 Telnice


info@vimixa.cz 
www.vimixa.cz

Zavolejte nám

Tel.: 544 224 291
 

CZ/GER/ENG:  +420 774 788 939

VNM:                +420 778 089 778

CHN/ENG:       +420 777 770 654

Informace

+420 544 224 291

bottom of page